Produkty


EKO-SOFT Kompleksowy System Zarządzania przedsiębiorstwem komunalnym

Jeżeli szukasz oprogramowania, które:
słowem - zapewni kompleksowe wsparcie Twojego biznesu, i przy tym:


Eko-Soft jest rozwiązaniem dla CIEBIE.


Czy potrzebujesz wsparcia w zakresie monitorowania procesów biznesowych oraz optymalizacji działań w sferze realizacji usług ?

Głównym modułem operacyjnym systemu Eko-Soft jest Moduł bilingowy (Eko-biling). Obejmuje wszystkie kluczowe ewidencje, niezbędne do wspierania realizacji codziennych oraz stanowi zasadniczą bazę informacji. Zakres informacji rejestrowanych i obsługiwanych w Module bilingowym obejmuje:


Aby zapewnić operatorowi maksimum ergonomii system zaprojektowano tak, aby operator mógł z jednego miejsca uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat konkretnego Klienta, od danych identyfikacyjnych, adresowo-kontaktowych, poprzez informacje o "trudnościach związanych z obsługą", po wszelkie dane dotyczące rozliczeń.

Ponadto w szybki sposób możemy uzyskać informacje na temat pracy wykonanej przez poszczególne brygady jak i przychodów generowanych przez poszczególne "trasówki".

Moduł wyposażony jest w funkcję globalnej zmiany warunków umów, z możliwością grupowania Klientów pod kątem rodzaju usługi czy też, np. lokalizacji, (bardzo przydatne w warunkach dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych).

Standardową funkcją systemu jest automatyczne generowanie harmonogramów i faktur w różnych konfiguracjach czasowych jak i w aspekcie świadczonych usług. System ułatwia optymalizację wykorzystania zasobów ludzkich jak i sprzętowych w procesie realizacji usług. Istnieje możliwość pełnej automatyzacji monitoringu świadczonych usług poprzez integrację systemu z GPS lub RFID.

Dodatkowo zaimplementowano w systemie narzędzia wspomagające pracę dyspozytorów w zakresie obsługi zleceń jednorazowych i innych usług jednorazowych i nie podlegających harmonogramowaniu.

Moduł posiada rozbudowaną funkcjonalność sprawozdawczą pozwalającą na automatyczne generowanie sprawozdań wynikających z uregulowań prawnych, np. Karta przekazania odpadów, Sprawozdawczość dla gmin, a także analiz, wspomagających proces podejmowania decyzji operacyjnych.